Psychoterapia problemów zawodowych

Przeżywasz kryzys psychiczny związany z wykonywaną pracą? Najbliżsi wciąż Ci powtarzają, że za bardzo się poświęcasz firmie? A może wręcz przeciwnie – zaobserwowałeś/-aś spadek zainteresowania sprawami zawodowymi, czujesz się chronicznie przemęczony/-a i nie masz ochoty wstawać z łóżka? Albo wręcz boisz się chodzić do pracy, gdyż doświadczasz przemocy psychicznej ze strony przełożonego lub współpracowników? A może przeżywasz kryzys związany z utratą pracy i od dłuższego czasu nie możesz znaleźć zatrudnienia? Jesteśmy tutaj, by pomóc Ci rozwiązać te problemy.

Wypalenie zawodowe

Czy praca, która do tej pory przynosiła Ci satysfakcję, powoduje u Ciebie coraz mniejszy entuzjazm? Nic Ci się nie chce i brak Ci sił do działania? Twój spadek efektywności dostrzegł pracodawca i koledzy z biura? Prawdopodobnie cierpisz z powodu wypalenia zawodowego!

Więcej

Terapia pracoholizmu

Nie możesz oderwać się od pracy? Nie korzystasz z urlopu, a gdy tylko masz wolny czas, odczuwasz niepokój i myślisz o obowiązkach zawodowych? Nie masz czasu dla rodziny i przyjaciół? Uważaj, to jedne z objawów pracoholizmu!

Więcej

Mobbing

Jesteś ofiarą przemocy psychicznej w miejscu pracy? Czujesz się upokarzany/-a i ośmieszany/-a? Nie potrafisz sobie poradzić z agresywną dominacją podwładnego lub współpracownika? Pomożemy Ci wydostać się z tego zamkniętego kręgu przemocy!

Więcej

Utrata pracy i problemy ze znalezieniem zatrudnienia

Przeżywasz kryzys życiowy związany z utratą pracy? Brak wiary we własne możliwości i niskie poczucie własnej wartości sprawiają, że nie możesz znaleźć zatrudnienia? Pomożemy Ci znaleźć przyczynę Twoich problemów i powrócić do aktywności zawodowej.

Rozwój osobisty

Chcesz się rozwijać ale nie wiesz w jakim kierunku? Masz problem ze skupieniem się na celach długoterminowych? Chcesz rozwijać się zawodowo, ale jednocześnie zachować równowagę między pracą a życiem osobistym? To, co robiłeś do tej pory nie przynosi Ci już satysfakcji i szukasz nowych możliwości? Pomożemy Ci w pełni wykorzystać swój potencjał!

Więcej