W czym  pomagamy

W czym pomagamy

Powody, które najczęściej skłaniają naszych klientów do korzystania z formy pomocy jaką jest psychoterapia to m.in. depresja, utrzymujące się przygnębienie, nerwica, lęki, trudności w relacjach z bliskimi ludźmi. Dowiedz się więcej z jakimi problemami pomagamy się uporać.

więcej

Psychoterapia traumy

Przykre życiowe doświadczenie nie pozwala Ci normalnie funkcjonować? Nadal odczuwasz strach? Masz poczucie zagrożenia i nie ufasz nawet najbliższym? Dowiedz się więcej o terapii traumy.

więcej

Psychoterapia depresji

Pogrążasz się w coraz większym smutku? Twoje przygnębienie Cię paraliżuje? Nie masz siły wstać z łóżka i wciąż masz poczucie pustki i bezsensu? Pomożemy Ci uwolnić się od choroby i nauczymy Cię zapobiegać jej nawrotom. Dowiedz się więcej o psychoterapii depresji.

więcej

Psychoterapia zaburzeń lękowych

Czy zdarzają Ci się napady paraliżującego lęku? Obawa przed nim sprawia, że unikasz sytuacji stresowych i wycofujesz się z aspektów życia, które go wywołują? Szukasz pomocy? Dowiedz się, czy psychoterapia zaburzeń lękowych stanowi właśnie to, czego potrzebujesz.

więcej

Psychoterapia zaburzeń osobowości

Każdy z nas ma własną, bardzo złożoną osobowość, która kształtuje się w okresie dzieciństwa i dorastania, a wpływają na nią czynniki rodzinne, środowiskowe, a nawet biologiczne i genetyczne. Zdarza się niestety, że dana osobowość znacznie odstaje do norm przyjętych w społeczeństwie, przez co jednostka czuje się wykluczona i nieakceptowana. W takich przypadkach konieczna jest psychoterapia zaburzeń osobowości.

więcej

Psychoterapia zaburzeń psychosomatycznych

Odczuwasz bóle, chorujesz, coś dziwnego dzieje się z Twoim organizmem, a żaden lekarz, pomimo wielu badań, nie jest w stanie zdiagnozować źródła złego samopoczucia Twojego? To mogą być problemy psychosomatyczne. Twoja przeciążona psychika woła o pomoc i w ten sposób domaga się uwagi. Przyjdź na konsultacje i poznaj diagnozę doświadczonych terapeutów. Sprawdź, czy problem dotyczy również Ciebie.

więcej