Jak trafić do gabinetu

 

Jak trafić do Pracowni Psychoterapii Gestalt?

Ponieważ nasz gabinet mieści się na strzeżonym osiedlu (Ptasia 2/28, Warszawa) to wejście do niego składa sie z 3 kroków:

  • brama,
  • domofon na klatkę,
  • domofon wewnętrzny.

Za pierwszym razem może się to wydawać nieco skomplikowane – w gruncie rzeczy potem jest prosto. Poniższa instrukcja pomoże Ci do nas trafić.

1. BRAMA

Do gabinetu wchodzimy bramą od strony ulicy Ptasiej 4. Żeby do niej wejść należy skierować się do wejścia mając po PRAWEJ STRONIE sklep myśliwski. Widok bramy znajdziesz na zdjęciu nr 1. Przy bramie po lewej stronie jest przycisk łączący z ochroną – naciśnij go i podaj numer lokalu do którego idziesz – 28 (jeżeli nie widzisz przycisku do ochrony to znaczy, że jesteś przy niewłaściwej bramie – wróć do ulicy Ptasiej i przejdź do kolejnej bramy mijając sklep myśliwski).

 

2. KLATKA

Po przejściu przez bramę zobaczysz po swojej prawej stronie przejście pod jednym z budynków z parkingiem dla motorów i rowerów (zdjęcie nr 2) – wejdź tam przechodząc na następne wewnętrzne podwórko. Tu po swojej prawej stronie znajdziesz klatkę III z lokalem nr 28. Tam zadzwoń do domofonu wystukując nr 28 – wpuścimy Cię do środka.

 

3. DOMOFON WEWNĘTRZNY

Wjedź windą lub wejdź po schodach na I piętro – po prawej stronie będą drzwi z kolejnym domofonem znów naciśnij nr 28 i przejdź do lokalu nr 28.

ZAPRASZAMY