Zdzisław Kolmaga, psychoterapeuta

Zdzisław Kolmaga psychoterapeuta Warszawa Śródmieście
Chcesz lepiej zrozumieć siebie, umieć budować dobre relacje, radzić sobie z cierpieniem, samotnością, złością, lękiem?
Może trudno Ci rano wstać do tych samych bezsensownych działań.
Podejrzewasz, że to może być depresja lub wypalenie.
…….Do you want to understand yourself better, be able to build good relationships, cope with suffering, loneliness, anger, anxiety?
Maybe it’s difficult for you to get up, in the morning, to the same senseless activities.
You suspect this may be depression or burnout…
Będę Twoim przewodnikiem i wsparciem w drodze do dobrostanu.I will be your guide and support on the path to well-being.
Przebyłem taką drogę, z czarnego świata widzianego „z za szyby” do „radosnej wiosny życia”.I have traveled this path myself, from the black world seen “from the window” to the “joyful spring of life”.
Do pracy psychoterapeuty motywują mnie chwile gdy adepci przestają już mnie potrzebować i odchodzą z wdzięcznością, energią i pozytywnym spojrzeniem na życie.
Tak jak, kiedy pracowałem z klientem, który od 6 lat walczył ze zdiagnozowaną  chorobą dwubiegunową, a potem wyszedł z leków i już nie potrzebuje mojego wsparcia. To jest mój cel – pomagać Ci ulepszać swoje życie, aż nie będziesz mnie już potrzebował.
……………………………… ………………………………………………..
As a psychotherapist, I am motivated by moments when clients no longer need me, leaving gratefully, energised and with a positive outlook on life. For example, when I was working with a client who had been struggling for over 6 years with a diagnosed bipolar disorder. After a few months of work together, he has stopped his medicines, feels much better and no longer needs my support. This is my goal – to help you improve your life until you no longer need me.
Pracuję metodą Gestalt i Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.I am a trained psychotherapist and coach working with Gestalt and Brief Solution Focused Therapy, BSFT.
Kieruję się zrozumieniem i szacunkiem dla Ciebie, Twoich decyzji, potrzeb, wartości, a także przekonaniem, że relacja to główna siła terapeutyczna.I am guided by an understanding and respect for you, your decisions, needs, and values, a conviction that a relationship is the main therapeutic might.
psychoterapeuta Warszawa, Śródmieściepsychotherapist Warsaw, Downtown
sesje w gabinecie oraz przez komunikatory elektroniczne w języku polskim i angielskim
Jeśli masz ruchomy czas pracy i trudno Ci będzie ustalić stały termin spotkań możesz umawiać się za pomocą Calendly, link  do kalendarza wysyłam po nawiązaniu kontaktu lub sprawdź w kalendarzu ponizej.
on site sessions and via electronic communicators in English and in Polish
If you have flexible working hours and it is difficult for you to set a fixed date of meetings, you can make an appointment using Calendly, I will send a link to the calendar after making contact or observe the callendar below.

Umów się z terapeutą

Zdzisiek Kolmaga

tel. +48-666-701-737

e-mail zdzislaw@psychoterapiagestalt.waw.pl

Jeśli chcesz usłyszeć mój głos kliknij tutaj

Pracownia Psychoterapii Gestalt
ul. Ptasia 2 m 28, 00-138 Warszawa

Jak trafić do gabinetu

W poniższym kalendarzu możesz sprawdzić dostępne jeszcze godziny spotkań ze mną
(UWAGA: Dostępne są tylko godziny oznaczone na zielono,
ignoruj napis “zajęty” jeśli jest widoczny)
Wpisz dostępny termin, który Ci pasuje do formularza, otrzymasz potwierdzenie rezerwacji.

Formularz kontaktowy

Wpisz ten kod w poniższym polu, Input this code below: captcha

UWAGA w poniedziałki i wtorki wyłącznie przez internet
a w środy i czwartki w
gabinecie albo przez internet

Komentarzy: 7

 1. Andrzej Sz 6 lutego 2020 o 12:52

  Zdzisiu! Bardzo dziękuję, pomogłeś mi poukładać życie. Dzięki Tobie nabrało innej, lepszej wartości.

 2. Jacek 27 grudnia 2020 o 17:31

  Dziękuję za wspólne (ponad) pół roku. Było baaardzo efektywnie i bardzo mi pomogłeś w obecnym momencie mojego Życia. Odczuwam to namacalnie i… co zaskakujące ;-), podobnie twierdzi moja rodzina… :-).

 3. Joanna 28 grudnia 2020 o 12:31

  Byłeś Zdzisiu towarzyszem moim od zwątpienia w sens istnienia do transformacji i otwarcia się na powód istnienia. Niczym latarnia morska, zawsze miałam w Tobie punkt odniesienia i aktualizacji balansu w czasie zmian perspektyw na świat i życie. Dzięki Tobie wypłynęłam z portu „starego” miałam odwagę być na oceanie nie widząc lądu, aż do momentu gdy zobaczyłam port „nowego”, który jest bardzo inny, głębszy, barwniejszy, bogatszy, inaczej doświadczany. Na zawsze pozostaniesz moim przyjacielem. Dziękuję Ci za tą wspólną podróż.

 4. Wiktor. 21 czerwca 2021 o 10:35

  Zdzisław jest genialny. Trudno opisać jak effektywnie pracuje – no bo można powiedzieć słucha uważnie i zadaje mądre pytania którę otwierają okna zrozumienia i dzwi do zmiany… Ale to nie oddaje jak przyjemna i effektywna jest z nim praca.

 5. Magda 27 października 2021 o 11:04

  Współpracuję ze Zdziśkiem od kilku miesięcy. Borykam się z problemem nerwicy lękowej. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Zdzisiu z wielką empatią, wyrozumiałością i odpowiednio dobranym podejściem uczy mnie i sprawia, że wybieram dla siebie lepszą ścieżkę życia. Przełomem było dla mnie wywnioskowanie, że lęk to mój przyjaciel oraz fakt, że kochanie siebie sprawia, że życie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Zdzisiu, podczas naszych konsultacji, daje mi wolność i swobodę, nie narzuca gotowych rozwiązań, co bardzo sobie cenię. Oprócz procesu terapeutycznego, Zdzisiu posiada wiedzę w zakresie zarządzania organizacjami, więc w przypadku przedsiębiorców to duży plus. Zdzisiu posiada również szeroką wiedzę socjologiczną, co również jest ważne w przypadku pracy ze swoimi przekonaniami. Zdzisiu, dziękuję Ci bardzo za tą ciekawą podróż i nie mogę się doczekać, na jakich jeszcze przystankach się zatrzymam. Zdobyłeś moje zaufanie. Polecam z całego serca Zdziśka, jako terapeutę – pełen profesjonalizm.

 6. Kasia 7 grudnia 2021 o 22:14

  Jesteś Zdzisiu moim towarzyszem podczas szukani drogi do kochania siebie, akceptacji, przytulenia swoich “wrogów”, i uczynienia z nich przyjaciół.
  Dziękuję Ci, że Jesteś, że nasze ścieżki się skrzyżowały i mogłam Ciebie poznać i doświadczam co tydzień obcowania z Tobą podczas sesji. Jestem Ci bardzo wdzięczna za to tu i teraz i czerpię naukę z Twojego Jestestwa , wiedzy i Człowieczeństwa. Jeszcze będę przez jakiś czas korzystać z wszystkich Twoich dobrodziejstw i jest to dla mnie największa przyjemność i najlepsza droga, by zrobić “demonów” przyjaciół. Dziękuję to za mało…..

 7. Marta 8 stycznia 2023 o 16:48

  Dziękuję Zdzisiek! Była to podróż z uśmiechem mimo łez. Bardzo mi się podobało Twoje realistyczne ale nieinwazyjne podejście do spraw i celne pytania naprowadzajace:) Bardzo mi pomogły spojrzeć na te same rzeczy inaczej. Bardzo Ci dziękuję za życzliwy uśmiech, łagodną szczerość i kocie ogony w tle. Cieszę się, że na Ciebie trafiłam i bez wahania polecam pomoc Zdziśka każdemu, kto nie zawsze wyrabia się na życiowych zakrętach. Powodzenia!

Pozostaw komentarz