MINDFULNESS W COACHINGU

Uważność (Mindfulness) stała się bardzo popularna i modna. W większości sytuacji, będąc coachem, po prostu wypada znać ją i korzystać z niej. Niestety ta popularność często oznacza powierzchowność zamykającą się w hasłach „bądź tu i teraz, uspokój się oddychając”.
I oczywiście to znakomicie że te, tak zdrowe dla naszej psychiki, postulaty stały się tak popularne. Jednocześnie sedno uważności to o wiele, wiele więcej. To głębsze oparcie w sobie, większe zaufanie do wszystkiego co przynosi życie i praca z klientem, większa pogoda ducha i zdolność do radzenia sobie z trudami i porażkami, dużo lepsza intuicja w pracy z klientem.
Tyle, że żeby dotrzeć do tego „o wiele więcej” potrzebna jest długa i systematyczna osobista praktyka uważności – formalne medytacje, regularne stosowanie jej na co dzień, wielokrotne doświadczenia wykorzystania uważności w sytuacji długotrwałego stresu czy trudnych emocji. Inaczej uważność to tylko jeszcze jedno narzędzie, których każdy z Was zna na pewno wiele.

Taką wielokrotnie wypróbowaną, długotrwale osobiście przemedytowaną uważnością chcę się z Wami podzielić.

Jeżeli macie ochotę spróbować, to zapraszam na warsztat, na którym pokażę najpraktyczniejsze techniki uważności zarówno te głębsze, zwiększające świadomość siebie i wewnętrzną mądrość oraz spokój jak i te, które w poręczny sposób pomagają uporać się z bieżącą trudnością. Będą też techniki, które możecie zaproponować klientowi w jego rozwoju czy procesie decyzyjnym.

Warsztat zaprojektowałam, aby przyniósł następujące rezultaty:

  • Pogłębienia jakości procesu coachingowego i relacji z klientem
  • Pełniejsze, bardziej świadome wykorzystywanie swojego potencjału
  • Głębsze i trwalsze wnioski z porażek przy mniejszej płaconej za nie cenie emocjonalnej
  • Więcej narzędzi do wspierania klienta w świadomych wyborach i trafionych i decyzjach

Miejsce: Warszawa ulica Ptasia 2 – 7 min pieszo od stacji metra Ratusz Arsenał

Szczegółowy opis jak trafić na miejsce kliknij tutaj

Data i czas trwania: – sobota 03 listopada 2018 od 10.00 do 18.00 z godzinną przerwą na lunch.

Koszt –300 zł płatne na miejscu gotówką lub przelewem na konto

Zgłoszenia tel.: +48-601-699-400 lub e-mail: mirka@psychoterapiagestalt.waw.pl

Jedzenie: – zapewniam kawę i herbatę oraz suszone owoce i orzechy. Lunch we własnym zakresie. Można podgrzać swój własny na miejscu lub skorzystać z ciekawej i bardzo różnorodnej oferty Targu śniadaniowego znajdującego się po drugiej stronie ulicy w Hali Gwardii.

Nocleg: Dla osób które chciałyby przyjechać dzień wcześniej mogę zaproponować nocleg na materacu po uzgodnieniu.

Strój: Taki, żeby można było wygodnie, na bosaka usiąść na materacu.

Kilka słów o mnie:

Mirka Białobrzeska Kolmaga certyfikowana nauczycielka uważności, psychoterapeutka gestalt, coach i trener biznesowy, przewodnicząca zarządu Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli MBSR/MBCT, członek zarządu EAMBA (European Association of Mindfulness Based Approaches)

Od 1996 roku prowadzę firmę doradczo szkoleniową Schenk Institute pracując w niej jako trener i executive coach w biznesie. Prowadziłam procesy coachingowe dla członków zarządów i dyrektorów banków (BRE, Multibank, Pocztowy), firm produkcyjnych: Cargill, Mondi, British American Tobacco, koncernów budowlanych – Ghelamco. Uważność praktykuję od 2010 roku, kiedy sama skończyłam kurs MBSR (mindfulness based stress reduction). W 2014 po dwuletnim szkoleniu uzyskałam międzynarodowy certyfikat nauczyciela uważności wydany przez IMA (Institute of Mindfulness-Based Approaches) z Bedburga. Od tej pory regularnie prowadzę kursy uważności dla osób zmagających się z nadmiernym obciążeniem stresem, depresja i lękiem. Jestem też członkiem zarządu EAMBA (European Association of Mindfulness Based Approaches) zrzeszającej organizacje nauczycieli uważności z całej Europy, Izraela i Turcji. W 2008 roku uzyskałam dyplom psychoterapeuty Gestalt. iod tego czasu pracuję również jako psychoterapeutka.